Плюс

Назальний спрей

Назальний спрей Аква Маріс® Плюс з декспантенолом, природними мінералами та мікроелементами стимулює регенерацію, нормалізує клітинний метаболізм і чинить трофічну дію на слизову оболонку порожнини носа.

По 30 мл у флаконі з дозуючим пристроєм.

Склад

Ізотонічний стерильний розчин морської води Адріатичного моря з натуральними солями та мікроелементами, декспантенол, калію дигідрофосфат, динатрію фосфат додекагідрат, вода очищена.

Призначений для зрошення носа з метою лікування та профілактики риніту, профілактики ГРВІ, щоденного очищення та зволоження слизової оболонки носа.

Для дорослих та дітей старше 1 року.

Властивості

Аква Маріс® Плюс – це ізотонічний стерильний розчин води Адріатичного моря з натуральними солями та мікроелементами, збагачений декспантенолом.

Після впорскування у носовий хід Аква Маріс® Плюс зволожує суху назальну слизову оболонку, стимулює регенерацію, нормалізує клітинний метаболізм і чинить трофічну дію на слизову оболонку порожнини носа.

Засіб сприяє розрідженню слизу і нормалізації його вироблення у келихоподібних клітинах слизової оболонки носової порожнини.

Мікроелементи, що входять до його складу, покращують функцію миготливого епітелію, який посилює опірність слизової оболонки порожнини носа і придаткових пазух до проникнення патогенних бактерій і вірусів.

Застосовується:

  • для лікування та профілактики атрофічного та субатрофічного риніту;
  • для очищення та зволоження слизової оболонки носа при запальних захворюваннях носової порожнини, назальних синусів та носоглотки, включаючи застосування у вагітних жінок та під час годування груддю;
  • у післяопераційний період (після операцій на порожнині носа) для кращої регенерації слизової оболонки носа;
  • при комплексному лікуванні алергічного та вазомоторного риніту (особливо в осіб з підвищеною чутливістю до хімічних медичних препаратів, включаючи застосування у вагітних жінок та під час годування груддю);
  • для профілактики інфекцій носової порожнини восени та взимку (включаючи застосування у вагітних жінок та під час годування груддю);
  • у осіб, що страждають на сухість слизової оболонки, та людей, що живуть та працюють у приміщеннях із кондиційованим повітрям та/або центральним опаленням, з метою підтримання фізіологічних характеристик назальної слизової оболонки при зміненому мікрокліматі;
  • у осіб, у яких слизова оболонка верхніх дихальних шляхів перебуває під постійним негативним впливом (курці, водії, люди, що працюють у гарячих та запилених цехах, а також ті, що мешкають у регіонах із суворим кліматом).

Спосіб застосування

З лікувальною метою

Дітям віком від 1 до 7 років – 4 рази на добу по 2 впорскування у кожен носовий хід; від 7 до 16 років – 4-6 разів на добу по 2 впорскування у кожен носовий хід.

Дорослим – 4-8 разів на добу по 2-3 впорскування у кожен носовий хід.

Курс у всіх випадках становить 2-4 тижні.

Рекомендується повторити курс через місяць.

З профілактичною метою

Дітям віком від 1 до 7 років – 1-3 рази на добу по 1-2 впорскування у кожен носовий хід; від 7 до 16 років – 2-4 рази на добу по 2 впорскування у кожен носовий хід.

Дорослим – 3-6 разів на добу по 2-3 впорскування у кожен носовий хід.

Коли ми потребуємо здоров’я, спокою та відпочинку, Природа завжди приходить на допомогу. Давайте так це і збережемо. Допоможіть нам з переробкою упаковки, використовуючи правильні контейнери.

Пляшечка

Скло

Аплікатор

Пластик

Інструкція

Папір

Коробка

Папір