Екстра Стронг

Назальний спрей

Назальний спрей Аква Маріс® Екстра Стронг з підвищенним вмістом морської солі, натуральними мінералами та мікроелементами природним чином знімає закладеність носа та полегшує дихання.

По 150 мл у балончику

Склад

гіпертонічний морський розчин.

Призначений для промивання носа з метою профілактики ГРВІ, зменшення  місцевого запального процесу та при комплексному лікуванні риніту, а також для механічного очищення слизової оболонки носа.

Для дорослих та дітей старше 1 року. Безпечний для вагітних жінок.

Властивості:

  • знімає закладеність носа та полегшує дихання;
  • забезпечує зменшення набряку слизової оболонки порожнини носа завдяки видаленню надмірної рідини з міжклітинного простору за рахунок різниці осмотичного тиску;
  • сприяє механічному очищенню слизової оболонки від пилу, слизових виділень та інших патогенних факторів (бактерій, алергенів, вірусів), що впливають на неї;
  • при запальних захворюваннях носа з рясним утворенням слизу і слизово-гнійних виділень пришвидшує евакуацію слизу, відновлює функції носа, тим самим зменшує місцевий запальний процес та знижує ризик ускладнень;
  • розріджує слиз та нормалізує його вироблення в слизовій оболонці носової порожнини;
  • покращує функцію миготливого епітелію, що посилює опірність слизової оболонки порожнини носа і придаткових пазух до проникнення патогенних бактерій і вірусів.

Застосовується:

  • для розрідження та поліпшення відтоку густого слизу при набряку та закладеності носа;
  • для зменшення місцевого запального процесу та зниження ризику ускладнень при гострих та хронічних захворюваннях носа (риніти, синусити, аденоїдити тощо).

Спосіб застосування

Дорослим та дітям віком від 1 року – по 1-2 впорскування в кожен носовий хід 3-4 рази на добу.

Особливості застосування

Аква Маріс® Екстра Стронг можна застосовувати під час вагітності або годування груддю. Не застосовувати у дітей віком до 1 року, а також при підвищеній чутливості до компонентів засобу.

Не викликає звикання.

Коли ми потребуємо здоров’я, спокою та відпочинку, Природа завжди приходить на допомогу. Давайте так це і збережемо. Допоможіть нам з переробкою упаковки, використовуючи правильні контейнери.

Балон

Пластик

Аплікатор

Пластик

Ковпачок

Пластик

Інструкція

Папір

Коробка

Папір