Алерджі

розчин натуральної морської солі

Спрей назальний Аква Маріс® Алерджі з ектоїном захищає слизову оболонку носа від несприятливого зовнішнього впливу (зневоднення або частинок, що містяться в повітрі) та полегшує регенерацію чутливої слизової оболонки носа.

По 20 мл у флаконі з дозуючим пристроєм

Склад

Спрей назальний Аква Маріс® Алерджі містить унікальну молекулу – ектоїн, яка сприяє захисту слизової оболонки та має протизапальні властивості. 100% натуральний інгредієнт ектоїн отримують з мікроорганізмів (екстремофілів), які живуть в дуже несприятливих умовах. Щоб захистити себе від агресивного впливу навколишнього середовища, екстремофіли виробляють ектоїн.

Ектоїн – це похідне амінокислот з потужними осмотрофними (формуючим структуру води) і стабілізуючими біомолекули властивостями. Він захищає і стабілізує клітинні мембрани шляхом утворення захисного гідрокомплексу на слизовій носа, який запобігає контакту алергенів із клітинами, знижуючи цим самим викликану алергенами реакцію гіперчутливості. Таким чином, алергени можуть бути ефективно захоплені на носовому епітелії і легко видалені з носової порожнини при висморкуванні.

 

Призначений для зрошення носа з метою запобігання та полегшення симптомів алергічного риніту, захисту від алергенів та зменшення подразнення слизової оболонки.

Для дорослих та дітей старше 2 років.

Властивості

Аква Маріс® Алерджі містить унікальну молекулу – ектоїн, що сприяє захисту слизової оболонки та має протизапальні властивості. 100% натуральний інгредієнт ектоїн отримують з мікроорганізмів (екстремофілів), які живуть в дуже несприятливих умовах. Щоб захистити себе від агресивного впливу навколишнього середовища, екстремофіли виробляють ектоїн.

Ектоїн – це похідне амінокислот з потужними осмотрофними (формують структуру води) і стабілізуючими біомолекули властивостями. Він захищає і стабілізує клітинні мембрани шляхом утворення захисного гідрокомплексу на слизовій оболонці носа, який запобігає контакту алергенів з клітинами, знижуючи тим самим викликану алергенами реакцію гіперчутливості. Таким чином, алергени можуть бути ефективно захоплені на носовому епітелії та легко видалені з носової порожнини при висморкуванні.

Застосовується:

  • для полегшення симптомів алергічного риніту, таких як свербіж, нежить, чхання і закладеність носа;
  • для захисту носового епітелію від несприятливого впливу алергенів (у період підвищеного впливу пилку, домашнього пилу або інших часток, що перебувають у повітрі);
  • з профілактичною метою для зменшення подразнення слизової оболонки протягом cезону алергій, до та поза сезоном.

Спосіб застосування

Дорослим та дітям старше 10 років – по 1-2 впорскування в кожну ніздрю кілька разів на день.

Дітям з 2 до 10 років – по 1-2 впорскування в кожну ніздрю кілька разів на день під контролем батьків.

Перед першим застосуванням зніміть захисний ковпачок і натисніть на розпилювач 2-3 рази, щоб видалити повітря. З гігієнічних міркувань флакон призначений для використання тільки однією людиною.

Особливості застосування

Перед застосуванням під час вагітності або годування груддю слід проконсультуватися з лікарем.

Не застосовувати після оперативних втручань або травм носа, а також при підвищеній чутливості до компонентів засобу.

Коли ми потребуємо здоров’я, спокою та відпочинку, Природа завжди приходить на допомогу. Давайте так це і збережемо. Допоможіть нам з переробкою упаковки, використовуючи правильні контейнери.

Пляшечка

Скло

Аплікатор

Пластик

Інструкція

Папір

Коробка

Папір