Сила Адріатичного моря

Весь живий світ почався з моря. Тож не дивно, що ми повертаємося до моря, коли хочемо відновити своє здоров’я.

Здавна відомо, що морська вода лікує, а її лікувальні властивості покращуються JGL за допомогою інноваційних технологій вже більше 20 років.

Наші експерти визнали унікальну терапевтичну силу Адріатичного моря та перетворили його на продукти Aква Maріс®, що значно допомогли в започаткуванні глобальних трендів здоров’я. Сьогодні Aqua Maris® пропонує широкий асортимент продуктів для вирішення проблем носа та горла, якими користуються понад сто мільйонів пацієнтів у всьому світі.

7-14% багатша за складом ніж середня морська вода
> 20 m глибина, на якій забирається вода

Унікальне джерело

Тільки найчистіша морська вода для чистоти носа

Ми збираємо морську воду для продуктів Aква Maріс® вдалині від будь-якого забруднення, поблизу національного парку Північний Велебіт у Хорватії

Чистота моря в цій ділянці підтверджена ЮНЕСКО, а причина його вищих за середні лікувальних властивостей криється в злитті гірських річок, багатих природними солями та мінералами.

Окрім відповідального підходу до здоров’я наших пацієнтів, ми також відповідально ставимося до природи. Ми здійснюємо процес відкачування води без загрози для екосистеми.

Передова технологічна система

Природа, збагачена працею людини.

Навіть найчистіша морська вода втрачає свої корисні властивості після одного дня зберігання. Щоб зберегти лікувальні властивості морської води, необхідно застосовувати технологічно складний процес бактеріологічної ультрафільтрації.

Через численні фази фільтрації в абсолютно стерильних умовах ми отримуємо ідеально чисту воду із збереженими мікроелементами та покращеним лікувальним ефектом. Цей трудомісткий процес вимагає найсучасніших технологій, що спонукає JGL до постійного розвитку та розширення.

Ми приділяємо особливу увагу використанню натуральних матеріалів, переробці та використанню систем очищення для збереження та захисту навколишнього середовища.

Застосування та дія

Аква Маріс® має широке і різноманітне застосування - від щоденного догляду, профілактики застудних захворювань та лікування хронічних захворювань носа до догляду в післяопераційному періоді.

Про корисні ефекти

Кальцій (Ca) і магній (Mg) підвищують опірність слизової до проникнення вірусів і бактерій. Вони діють як фільтри, тож повітря у легені надходить повітря, очищене від пилу та хімікатів. Особливо це важливо для жителів великих міст і промислових зон, а також для людей, які працюють в місцях з підвищеним забрудненням.

Цинк (Zn) і селен (Se) стимулюють місцевий імунітет глотки та слизової оболонки придаткових пазух носа, що допомагає при сухості і дискомфорті у слизовій оболонці носа під час перебування в приміщеннях з кондиціонером або з центральним опаленням.

Йод (I) і хлорид натрію (NaCl) активізують вироблення носового слизу в спеціальних клітинах і таким чином підвищують вологість повітря, що вдихається.

з моря до Аква Марісу