Aква Маріс у світі

Бренд, якому довіряють

Завдяки надійному фармакологічному обґрунтованню Aква Maріс є брендом, якому можуть довіритись педіатри, ЛОР-лікарі, терапевти, сімейні лікарі та фармацевти. Наші представники на місцях є медичними та фармацевтичними професіоналами, а лідери медичної думки допомагають досліджувати та інформувати про терапевтичні переваги наших продуктів.

Міжнародна присутність

Бренд Aква Маріс був створений в Хорватії в 1999 році, а за два років вийшов на 6 нових ринків. За роки стрімкого зростання як продажів, так і асортименту, портфель бренду виріс від одного продукту, який все ще залишається найбільш популярною формою – назальний спрей Aква Maріс 30 мл, до повної лінійки, яка забезпечує природну підтримку  та лікування ЛОР органів. Сьогодні бренд Aква Maріс представлений більш ніж на 30 ринках на трьох континентах.

Маючи майже 20-річний досвід роботи з морською водою, розробки та виробництва продуктів на її основі, ми з гордістю повідомляємо, що до липня 2021 року нашим споживачам по всьому світу було продано понад 220 мільйонів одиниць Aква Maріс. Крім того, постійне вдосконалення наших продуктів, відданість якості та співпраця з експертами при проведенні навчання громадськості привели до того, що JGL стала найбільшим у продажах виробником продуктів на основі морської води для догляду за носом

Надаємо природну силу води Адріатичного моря. Кожному. Кожного дня.

Aква Маріс створений для щоденного використання, і вдома, та в дорозі. Наш лінійка включає продукти що, призначені для самостійного використання дітьми старшого віку та дорослими, а також для батьківського догляду за немовлятами та малюками. Створені на основі очищувальної, енергізуючої води Адріатичного моря, наші продукти щодня приносять користувачам свіжість і є невід’ємною частиною сучасного здорового способу життя.

Аква Маріс. Освіжіть відчуття


References

  1. Chkhartishvili et al. Nasal Disease Management by Using Aqua Maris Solution. Annals of biomedical research and education 2004. Volume 4, Issue 4